Opravy prasklin verzus výměna autoskla

Výměna autoskla již dávno není jediná cesta k „záchraně“ čelního skla. Využijte možnosti opravy praskliny a to ve špičkové kvalitě a uchraňte své vozidlo před možným poškozením. 

Opravy prasklin jako chytrá alternativa k výměně autoskla

Prostřednictvím těchto www stránek chceme více přiblížit a osvětlit problematiku oprav čelních skel v kvalitě Mercedes-Benz a BMW. Ukážeme, jakých pokroků v opravách prasklin bylo dosaženo díky intenzivnímu vývoji technologie PS! Tak např. s pomocí našich nástrojů a chemie je možné velmi kvalitně opravit autosklo bez ohledu na stáří a tvar praskliny a to až do průměru 10cm!

Chytří zákazníci dobře ví, že ve všech případech nutně nemusí být provedena pouze výměna autoskla, která vlivem lidského faktoru představuje pro vozidlo potenciální riziko poškození karoserie a vznik netěsností. Navíc z připojištění čelního skla vám každá pojišťovna opravu praskliny uhradí ve 100% výši, tedy bez nutnosti hradit spoluúčast.

Pomocí kvalitního nářadí se dá opravou praskliny do 1 hodiny dosáhnout obnovení původní pevnosti a stability autoskla, aniž by byla nutná zdlouhavá výměna autoskla. Naše společnost vybudovala v ČR doposud největší síť smluvních autoservisů se zaměřením na opravy prasklin čelních skel. Vyžadujte pro opravu vašeho vozidla, aby autoservis používal jen to nejkvalitnější nářadí na opravy prasklin, které lze v současné době na trhu pořídit.

Potřebujete opravu?

V případě potřeby opravy praskliny kontaktujte prosím některý z našich smluvních certifikovaných autoservisů.

Najít servis

Chcete opravovat skla?

Nářadí na opravy prasklin si můžete zakoupit v našem eshopu, zaškolení přímo u vás je v ceně:

E-shop