Profesionální technologie na opravy prasklin autoskel

Set od PS Service Systeme je skutečně profesionální nářadí o jehož kvalitách Vás rádi přesvědčíme na nezávazné ukázce přímo ve vašem autoservisu.

PS sada na opravy prasklin autoskel

Hledáte pro váš servis nějakou další zajímavou a efektivní činnost?

Průměrně každé 4. čelní sklo má nějaké poškození od kamene ve formě prasklin(k)y. Důslednou kontrolou čelních skel a následnou nabídkou služeb (oprava, výměna) může servis využít ve svůj prospěch tento obrovský potenciál práce. Navíc jednoduchost opravy autoskla s naším profesionálním zařízením dělá velký dojem. Oprava praskliny je hotová za pouhých několik desítek minut efektivního pracovního času! Pro lepší představu o tom, jak probíhá taková oprava, nabízíme speciální videa v sekci „Video„.

Technologie PS na opravu prasklin dvouvrstvých autoskel, každodenně používaná v celé Evropě mnoha tisíci nadšenými uživateli, si Vás získá přesným tlakovým spojením, maximálním tlakovým a vakuovým výkonem a skvělými vlastnostmi používaných materiálů a opravných pryskyřic, které v současné době nemají žádnou srovnatelnou konkurenci. Mimo jiné i díky tomu dodáváme naše zařízení koncernům jako je Mercedes-Benz, BMW, Ford, Volvo, Nissan, Toyota, Honda, Opel, Peugeot a MAN.

Společnost PS Service Systeme GmbH je výrobcem tohoto profesionálního nářadí (nikoli překupníkem), navíc Vám pomůže svým know-how a strategiemi v marketingu autoskla, nabízí propracovaný systém školení, reklamní produkty a úzce spolupracuje s pojišťovnami.

Všem autoservisům, pneuservisům, autosklům a dalším potenciálním smluvním partnerům nabízíme po dohodě bezplatnou ukázku přímo v místě vaší dílny. Rádi vás na vlastní oči přesvědčíme, jak se dají s vynikajícím výsledkem opravovat praskliny na čelních sklech, přičemž můžou být různého tvaru a stáří.

Součástí dodávky našeho zařízení jsou:

 • PS set na opravy prasklin čelních dvouvrstvých autoskel
 • materiál na opravu 16-20 prasklin
 • speciální reklamní sklo s prasklinami před a po opravě
 • školení mechaniků v místě servisu
 • školení přijímacích techniků
 • osvědčení na základě atestu 8DS 3129
 • hot-line servis (telefonické konzultace v případě komplikovaných prasklin)
 • zařazení do seznamu autorizovaných servisů na našich www stránkách

Existují nějaké podstatné rozdíly mezi sadami na opravy autoskel?

Na první pohled možná působí všechny sady podobně asi tak, jako jsou si podobná všechna auta (motor, kola, karoserie). Mezi sadami na opravy autoskel ovšem stejně jako mezi auty existují značné kvalitativní rozdíly a to ve výsledných opravách. Vzhledem k tomu, že čelní sklo má posádka vozidla po opravě stále před očima, může špatné a neuvážené rozhodnutí (často orientované pouze cenou) při nákupu setu na opravy prasklin, ve svém důsledku poškodit dobré renomé autoservisu. Doporučujeme proto pořídit výhradně profesionální nářadí, kde je vyšší cena přímo úměrná výsledné kvalitě opravy.

Naše firma vyhrála v roce 2010 výběrové řízení České pojišťovny a.s. v konkurenci dalších 7 dodavatelů „podobné“ technologie. To co rozhodlo v náš prospěch byla bezkonkurenční kvalita prováděných oprav, trvanlivost a minimální optické stopy, které po sobě oprava zanechává. Instruktážní video České pojišťovny a.s. naleznete v sekci „Video„.

Co charakterizuje náš profesionální set na opravy prasklin?

 1. Set je dodáván přímo od německého výrobce, který má zkušenosti s opravami autoskel již přes 25 let
 2. Hlavní aplikátor pryskyřice dosahuje tlak až 15 barů a podtlak 1 bar (běžné sady dosahují max. tlak do 4 barů)
 3. Vylepšené vlastnosti plnící a dokončovací pryskyřice, které po sobě zanechávají minimum optických stop a jsou v čase trvanlivé. (naše pryskyřice na rozdíl od jiných nepáchnou a nejsou zdraví škodlivé)
 4. Sada PS neobsahuje vrtačku. Navrtávání skla je zastaralá metoda, která přináší mnoho rizik, jako např. zvětšování vstupních kráterů, poškození fólie a prvků v ní zabudovaných – např. vyhřívání apod.
 5. Součástí sady PS je i speciální politura na výsledné zaleštění vstupního kráteru praskliny. Dokončovací pryskyřice tedy po sobě nezanechává matný flek.

Nejste si jisti a máte strach investovat do nějakého další černého kufříku, který bude ležet někde ve skříni? Spojte se proto raději s námi a nechejte si udělat bezplatnou ukázku opravy přímo v místě vašeho servisu.

Potřebujete opravu?

V případě potřeby opravy praskliny kontaktujte prosím některý z našich smluvních certifikovaných autoservisů.

Najít servis

Chcete opravovat skla?

Nářadí na opravy prasklin si můžete zakoupit v našem eshopu, zaškolení přímo u vás je v ceně:

E-shop