PS Service Systeme – autosklo expert

PS Service Systeme GmbH je německý rodinný podnik, který je působí na trhu již od roku 1986 a který se orientuje na komplexní servis a poradenství v autosklo segmentu. Od roku 1995 se specializujeme na vývoj a výrobu vlastní profesionální technologie určené na opravy prasklin čelních dvouvrstvých autoskel. Navíc školíme servisy, výrobce vozidel a pojišťovny a poskytujeme jim podporu v oblasti oprav i výměn autoskel.

Vzhledem k vynikající kvalitě vyráběných systémů na opravy čelních skel jsme se postupně stali kooperačním partnerem koncernů Mercedes-Benz, BMW, Ford, Nissan, Toyota, Honda, Opel, Peugeot, Volvo a MAN. V současné době využívá naši technologii na autosklo opravy již přes 10.000 zákazníků z celé Evropy.

V České republice působí naše společnost od března 2007. Výsledkem naší dosavadní tvrdé práce je vybudování doposud největší sítě smluvních autoservisů provádějících opravy prasklin autoskel, čítající přes 300 zaškolených provozoven v ČR a více než 150 na Slovensku. Např. všechny autorizované autoservisy značky BMW a Mercedes-Benz v ČR a a SR používají k opravám prasklin výhradně technologii PS. (marketingová kampaň BMW na téma drobných oprav je ke shlédnutí zde)

V roce 2010 naše firma vyhrála výběrové řízení Generali České pojišťovny a.s. na nákup technologie na opravy autoskel v konkurenci dalších 7 dodavatelů. Také pojišťovna UNIQA používá naše skvělé nářadí.

Technologie PS je v ČR řádně atestovaná a schválení Ministerstvem dopravy. Atest 8SD 3129 je k dispozici ke stažení na následujícím odkazu: ATEST

Interaktivní mapu všech autorizovaných servisů provádějících opravy autoskel pomocí našeho profesionálního zařízení naleznete v sekci Smluvní servisy.

Potřebujete opravu?

V případě potřeby opravy praskliny kontaktujte prosím některý z našich smluvních certifikovaných autoservisů.

Najít servis

Chcete opravovat skla?

Nářadí na opravy prasklin si můžete zakoupit v našem eshopu, zaškolení přímo u vás je v ceně:

E-shop